DIŞARDAN


Eğer

Beni tanıyorsan benim hakkımda olumlu yada olumsuz bir paragraf  yazabilirsin, sonra ben onu okuyup burada yayınlayacağım, altında adın soyadın da yazılı olacak ona göre.

  İÇERDEN


  SÜREKLİ ÖĞRENİYORUM

  her dakika her saniye, o yüzden bu dünya gün geçtikçe daha çirkinleşiyor gözümde, sürekli öğrenmenin bir etkisi de aslında ne kadar az şey öğrenerek yaşadığımı gösteriyor bir yandan, sinirleniyorum hayata, sonra içime dönüp bakıyorum rahatlamak için…

  TİNNİTUS

  Birde kulaklarım sürekli çınlıyor kısaca birileri beni sürekli anıyor, bende onları. Çınlamayı bastırmak için devamlı müzik dinliyorum genelde Alman kanalları bir yandan Almanca öğreneyim diye…

  MÜZİK

  Arasıra sevdiğim arkadaşlarla buluşup içip müzik yaptığımızda oluyor, mekan fark etmiyor bazen bir balkon köşesi, bazen deniz kıyısı, bazen bir restaurant bazende bir bar, bazen Gitar çalıyorum, bazen Cajoon bazende şarkı söylüyorum, um um diye yazıyorum aslında uz uz ama kendimden bahsettiğim için um um diye gidiyor siz anlayın.

  DOĞA

  Hayattan işten güçten vakit artarsa Doğa ile iç içe olmayı seviyorum bu yüzden Oğlumun adı bile Doğa 🙂

  SEVGİ VE AŞK

  Çaresizlik, ve hiçlik anlarını seviyorum onlardan kurtulmak çok keyifli benim için, o yüzden pek bir şeye ihtiyacım yok hayatta sevgiden aşktan öte.

  HAFIZA KAÇ MB

  Hafızam ve kulaklarım fil gibi çalışıyor, unutmuyorum ve hayata dair tüm titreşimleri hissediyorum, hem çok faydalı hemde çok zararlı bir durum.

  KAÇIŞ

  İçinden çıkılmaz durumlarda, müzik dinleyip yemek yapıyorum rahatlatıyor, yada temizlik yapmak işe yarayabiliyor, ama en iyisi her zaman SU.  Su hemen her şeyin ilacı gibidir bende bedende,  ancak bende fiziksel sorun yok denecek az, sadece motordan düşüp bir taraflarımı parçaladığım da hastaneye gidiyorum birde göz ve diş başka bir konu bilmem bu yaşıma (50) geldim, kısaca su ruhum için sadece…

  SAĞLIK

  Yaralanmalar konusunda da diğer insan ırkına göre farklıyım, doktorun 6 ay sürer dediği tedavi süreci genelde 15 gün sürüyor, en yakın örneklere bakacak olursak 4 sene önce basketbol oynarken aşil tendonum koptu ameliyat olduk diktirdik doktor 6 ay sonra normal yürüme 1 yıl sonra aktif yaşam demişti, 60 gün sonra basket oynuyordum, sonra kulak zarım 5 defa patladı her defasında doktorlar bu zar tamir olmaz yerine zar yapalım dediler 20 gün sonra kulak zarım vardı…

  UZAYLI

  İşte aslında durumlar biraz garip vücut ısım normal insanlar gibi değil, ortalama 37 – 37,5 kandaki hemoglobin değerlerim normal insanın 6 katı, kışın üşümem yazın terlemem, yorulmam, çok az uyurum, uyandım mı hiç uyumamış gibiyimdir, anında uyanırım.

  Normal insanların sevmediği hemen her şeyi bende sevmiyorum ama normal insanlardan farklı olarak En nefret ettiğim şeyler dersek ilk sırayı orama burama batan t-shirt yada sort içindeki etiketler alıyor.

  TATİL

   

  X37

  X37


  X

  X  bir çok şey demek

  3

  1 sevgi 2 aşk sa 3 bunlardan daha büyük olan daha yüce olan iki kişi arasındaki duruma verilen ad.

  7

  5 duyumuz var birde 6. his ben 7. hisse de inanıyorum.

  HAYATIMDAKİ 37

  37

  yaşımda bodruma geldim.

  37

  yaşında ilk içkimi içtim

  37

  Bodrum 37. enlemde.

  37

  Evimin telefonu 37 ile bitiyor.

  37

  İşimin telefonu 37 ile bitiyor.

  37

  Eşimin telefonu 37 ile bitiyor.

  37

  Bir ara Atatürk caddesinde iş yeri açtım birde baktım kapı no: 37.

  37

  Ve bir çok 37 daha var ama burada yazmakla olmaz, geleceksin konuşacağız.
   

   

  ANILAR


  ŞANS


  TELEFON ŞANSI!    0 532 395 96 36

  YAZMA ŞANSI!

   GÖRÜŞME ŞANSI!

   Blog

   Go to blog


   NİHAT ŞENTÜRK

   Yazabildiklerim

   Örnek sayfa

   Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

   Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim blogum. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

   \n

   …ya da bunun gibi bir şeyler:

   XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

   Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!

   x